ساعتی ساخته شده از سخره ساعت کوه اورست ساعت شیک ساعت سنگی ساعت از جنس کوه ساعت از جنس سنگ ساعت ,ساعتی از جنس صخره های کوه اورست,design idea

شاید بنظرتان مسخره بیاید یک تکه سنگ را از قله بیاورند و به مچ دستتان ببندید اما وقتی آگاه شوید که هزینه صعود حداقل ۸۰٫۰۰۰ دلار است یک ساعت مچی شیک را ترجیح خواهید داد !
این ایده دوسال پیش در جمعی مطرح شد تا اینکه تصمیم نهایی بر ساخت آن گرفته شد. عده ای به ارتفاعات رفتند تا بهترین و مستحکم ترین سنگ‌ها را جمع آوری کنند. در این فرآیند قطر سنگ به میزان قابل توجهی با پیشرفته ترین دستگاه‌ها کم شد (۷میلیمتر) تا بتواند بعنوان پشت زمینه ساعت ایفاء نقش کند.

ساعتی ساخته شده از سخره ساعت کوه اورست ساعت شیک ساعت سنگی ساعت از جنس کوه ساعت از جنس سنگ ساعت ,ساعتی از جنس صخره های کوه اورست,design idea

به گفته برخی منابع فقط ۲۴ عدد از این ساعت (موقتاً) تولید شده ، درصورت استقبال دوباره تولید و از سنگ‌های گوناگون استفاده خواهد شد.
اگر شما هم حوصله کوهنودی ندارید یا مایل به پرداخت هزینه‌های گزاف نیستید می‌توایند قطعه سنگ هیمالیایی را همیشه همراه خود داشته باشید.

هم اکنون این ساعت با قیمت ۱۶۵۰۰ دلار در اینجا بفروش می‌رسد.

منبع : Gizmodo

اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد

برچسب‌ها:

 

درباره نویسنده : علی ولی زاده

 

با این که گوشی آندرویدی ندارم اما بسیار علاقمند به این سیستم و نگارشش هستم. طراح وب و گرافیک هستم همچنین تعدادی سایت دارم که دیگر فرصت آپدیت پی سی دی رو به من نمیده ولی به هر حال سعی میکنم به روز باشه که نیست ! از وبلاگ نویسی با وردپرس لذت می برم و برای گسترشش تلاش میکنم.

آدرس سایتپروفایل فیس بوکصفحه شخصی در تویترپروفایل گوگل پلاسمقالات منتشر شده در سایت