ساعتی از جنس صخره های اورست

شاید بنظرتان مسخره بیاید یک تکه سنگ را از قله بیاورند و به مچ دستتان ببندید اما وقتی آگاه شوید که هزینه صعود حداقل ۸۰٫۰۰۰ دلار است یک ساعت مچی شیک را ترجیح خواهید داد !
این ایده دوسال پیش در جمعی مطرح شد تا اینکه تصمیم نهایی بر ساخت آن گرفته شد. عده ای به ارتفاعات رفتند تا بهترین و مستحکم ترین سنگ ها را جمع آوری کنند. در این فرآیند قطر سنگ به میزان قابل توجهی با پیشرفته ترین دستگاه ها کم شد (۷میلیمتر) تا بتواند بعنوان پشت زمینه ساعت ایفاء نقش کند.

ساعتی از جنس صخره های اورست

به گفته برخی منابع فقط ۲۴ عدد از این ساعت (موقتاً) تولید شده ، درصورت استقبال دوباره تولید و از سنگ های گوناگون استفاده خواهد شد.
اگر شما هم حوصله کوهنودی ندارید یا مایل به پرداخت هزینه های گزاف نیستید می توایند قطعه سنگ هیمالیایی را همیشه همراه خود داشته باشید.

هم اکنون این ساعت با قیمت ۱۶۵۰۰ دلار در اینجا بفروش می رسد.

منبع : Gizmodo

اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد

برچسب‌ها:

 

درباره نویسنده : علی ولی زاده

 

با این که گوشی آندرویدی ندارم اما بسیار علاقمند به این سیستم و نگارشش هستم. طراح وب و گرافیک هستم همچنین تعدادی سایت دارم که دیگر فرصت آپدیت پی سی دی رو به من نمیده ولی به هر حال سعی میکنم به روز باشه که نیست ! از وبلاگ نویسی با وردپرس لذت می برم و برای گسترشش تلاش میکنم.

آدرس سایتپروفایل فیس بوکصفحه شخصی در تویترپروفایل گوگل پلاسمقالات منتشر شده در سایت