امروزه نیاز به دوربین های عکاسی و فیلم برداری هر روز بیشتر و بیشتر میشود و هر روز هم استفاده از این دوربین ها بالاتر میروند. بیشتر مردم از دوربین های Compact استفاده میکنند که قیمتی مناسب و امکانات خوب دارد که میتوان به راحتی از آن ها استفاده کرد. اما در رده بعدی دوربین DSLR وجود دارند که به شخصه یکی از کسانی هستم که از این دوربین ها استفاده میکنم.

این دوربین ها فوق العاده کارآمد و مفید هستند و به درد کسانی میخورند که به صورت حرفه ای در رشته های عکاسی  و فیلم سازی فعالیت دارند. امروزه تصویر برداری ها نیز به سمت دوربین های دیجیتال میروند تا هم از هزینه ها کم شود و هم اینکه کاربری راحت تری داشته باشند.

دوربین های فیلم برداری خوبی نیز در این راستا تولید شده که در رده دوربین های عکاسی که استفاده معمول تری در صنعت فیلم و کلیپ سازی دارند میتوان به دوربین های ۵D و ۱D شرکت Canon اشاره کرد.

اما در رده دوربین های فیلم برداری ، شرکت های خوبی وجود دارند. میتوان بهترین دوربین هایی را که در صنعت دیجیتال فعالیت دارند را دوربین های شرکت Red دانست. شرکت Red توانسته با خلق دوربینی با قابلیت های فراوان و سنسور های فوق العاده قدمی نو در صنعت فیلم سازی ایجاد کند.

پیرو این حرکت شرکت BlackMagicDesign دوربین فیلم برداری Black Magic یا همان جادوی سیاه را خلق کرده که دوربینی فوق العاده است. قیمت این دوربین مناسب است و کیفیت فوق العاده خوب ۲٫۵K را به شما میدهد که خیلی خوب است. امکانات خوب این دوربین باعث شده که هواداران زیادی داشته باشد (مانند خود من!)

به همین دلیل ما نیز معرفی اجمالی این دوربین را آغاز کردیم و مطالبی کوتاه در قالب اینفوگرافیک برای شما آماده کردیم.

قیمت این دوربین در بازار های خارجی ۳ هزار دلار است که با وارد شدن به بازار های داخلی چیزی حدود ۸ میلیون تومان میشود. اگر شما هم نیازمند این دوربین هستید و قصد خرید آن را دارید پیشنهاد میکنم که این لینک را مشاهده نمایید.

منبع : مجله Pc-magazine

اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد

برچسب‌ها:

 

درباره نویسنده : ابراهیم .چ

 

من متولد اراک هستم. در حال حاظر دارم تو رشته سینما تحصیل میکنم. به فیلم و سریال علاقه خاصی دارم ولی در کنار این ها به آی تی و بازی هم علاقه دارم. تو این سایت و سایتای دیگه هم نویسندگی کردم . امیدوارم مطالبم براتون مفید باشه...

آدرس سایتپروفایل فیس بوکصفحه شخصی در تویترمقالات منتشر شده در سایت