زین پس تمامی تصاویر منتخب ماه به ماه نشنال جئو گرافیک را میتوانید از پی سی دی دنبال کنید. اگر نمی دانید نشنال جئوگرافیک چیست این مطلب را بخوانید.

www.pcday.ir

سنجاب برفی : عکس در هنگام بارش برف گرفته شده در نیوجرسی

www.pcday.ir

گرگ خاکستری : یک گرگ خاکستری در حال استراحت در پناهگاه بین المللی گرگ ها در واشنگتن

www.pcday.ir

کوسه نهنگی – گینه نو : همه هیجان زده شده اند. موجوداتی که میتوانند شخص مورد نظر را به یک ساندویچ تبدیل کنند با نوازش احساس لطیف را احساس میکنند و کاری به کار آدم ها ندارند. البته اگر از نسل خود کوسه بودند قطعاً شخص مورد نظر و عکاس یه لقمه شده بودند

www.pcday.ir

گاو – هند : گاوهای لاغر هندی که در هوای پر مه وسط جاده را برای استراحت انتخاب کرده اند

www.pcday.ir

شیرها – Serengeti : در حالی که شیرها به غرور خود افتخار میکنند دوربین های مخفی نشنال جیوگرافیک این عکس ها را گرفته است. برای تصاویر بیشتر از دوربین مخفی شیر ها میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

www.pcday.ir

جغد برفی : این عکس در میان هوای سرد و برفی شکار شد. بر خلاف دیگر جغدها که فقط شب ها شکار میکنند، جغد برفی روز ها هم به شکار می رود البته شب ها هم بله !

www.pcday.ir

کائوچو – پاتاگونیا : این تصویر در Estancia ، مزرعه پاتاگونیا در جنوب، در نزدیکی مرز شیلی گرفته شده است

www.pcday.ir

سیاهگوش کانادا، سرزمین یوکان :
سیاهگوش در رشته کوه Ogilvie (سرزمین یوکان، کانادا) دیده می شود و فقط در زمستان. عکاس سه ساعت با گربه سانان به سر برد، تا ببیند که او را به استراحت، کشش، و شکار خرگوش های صحرایی کفش برفی می رود.

www.pcday.ir

زرافه – کنیا : الان هنگام طلوع خورشید است

www.pcday.ir

سه فیل – نامیبیا : دو فیل بالغ و کودکشان در چاله آبی واقع در پارک ملی Etosha در نامیبیا هستند و بنظر می رسد فیل های بزرگسال حین گفتگوء گرمی هستند.

منبع : نشنال جئوگرافیک

اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد

برچسب‌ها:

 

درباره نویسنده : علی ولی زاده

 

با این که گوشی آندرویدی ندارم اما بسیار علاقمند به این سیستم و نگارشش هستم. طراح وب و گرافیک هستم همچنین تعدادی سایت دارم که دیگر فرصت آپدیت پی سی دی رو به من نمیده ولی به هر حال سعی میکنم به روز باشه که نیست ! از وبلاگ نویسی با وردپرس لذت می برم و برای گسترشش تلاش میکنم.

آدرس سایتپروفایل فیس بوکصفحه شخصی در تویترپروفایل گوگل پلاسمقالات منتشر شده در سایت