www.pcday.ir

www.pcday.irهرساله همین موقع بازی ندای وظیفه در ویترین فروشگاه ها آماده ی فروش است اما امسال از Call OF Duty انتظار بیشتری داریم که رکورد پارسال را بشکند و جنگ های مدرن ۳ را رکورد دار صنعت بازی کند.
دیروز بازی ندای وظیفه:جنگ های مدرن۳ در اختیار کاربران XBOX و امروز هم برای کاربران PC در قالب نسخه اصلی منشر شد. همانند دوره های قبل شرکت infinity توسعه دهنده ، Activision آن را منتشر کرد و شما نقش یک سرباز وظیفه را ایفا خواهید کردکه همان سوم شخص است. قیمت این بازی در بازار جهانی ۶۰ دلار است. البته در ایران با کمتر از ۶ دلار هم میتوان این بازی را تهیه کرد ولذت همان ۶۰ دلار را برد !
قبل از ورود Modern Warfare 3 به بازار پیش بینی می شد که از فروش بالایی برخوردار باشد. هفته ی گذشته مایکل پیچر تحلیلگر بازی های رایانه ای گفت : بازی Call of Duty : MW3 بیش از ۱٫۱ ملیارد دلار در شش هفته ی اول فروش خواهد کرد و آن را یکی از برترین بازی های پرفروش صنعت بازی و سرگرمی دانست و اضافه کرد : ما انتظار داریم از نسخه سال قبل یعنی Black OPS فروش و طرفدار بیشتری داشته باشد.

اگر فروش این نسخه از ندای وظیفه از نسخه پیشین بیشتر باشد یک پیروزی را برای Activision  به ارمغان می آورد ولی با وجود اینکه شرکت EA GAMES نسخه جدید Battlefield را عرضه کرده است ممکن است نتایج کمی متفاوت باشد.www.pcday.ir
بازی۳ Battlefield که همان میدان نبرد نام دارد بسیار واقع بینانه تجربه تیراندازی را در اختیار شما قرار می دهد که Modern Warfare 3 هم همینگونه طراحی شده است. شاید همزمان منتشر کردن دو بازی که رقیب یکدیگر هستند افکاری را در سر مدیران EA می پروارند و آن هم نابودی کامل Call of Duty است.
مدیرعامل EA سال گذشته در مصاحبه با خبرنگاران بیان کرده بود که برای نابودی یک بازی از دنیای سرگرمی کافیست یک بازی مشابه همزمان منتشر شود تا ببینیم چه ضرر و زیانی به ناشر و سازنده وارد می شود. وی در اوایل سال جاری در کنفرانسی خبری Call of Duty را یک بازی از بنیان و هسته پوسیده و به دردنخور دانست !

در مجله بازی Metacritic برای کنسول XBOX 360 بازی ندای وظیف : جنگ های مدرن ۳ امتیاز ۹۰ و میدان نبرد ۸۴ کسب کرده و از کنسول PC به دلیل انتشار تازهء بازی هنوز خبری بدست نیامده و چون Call of Duty به تازگی منتشر شده انتظار داریم امتیازش ازاین هم بیشتر شود.
اما واقعا برنده کیست ؟ بین Modern Warfare 3 و Battlefield 3 فقط یک برنده وجود دارد که نتایج بزودی مشخص خواهد شد.

منبع :CNET

اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک بگذارید تویت کنید ! استامپ در دیگ به اشتراک بگذارید اضافه کردن به خوشمزه ها اشتراک گذاري در فرندفيد

برچسب‌ها:

 

درباره نویسنده : علی ولی زاده

 

با این که گوشی آندرویدی ندارم اما بسیار علاقمند به این سیستم و نگارشش هستم. طراح وب و گرافیک هستم همچنین تعدادی سایت دارم که دیگر فرصت آپدیت پی سی دی رو به من نمیده ولی به هر حال سعی میکنم به روز باشه که نیست ! از وبلاگ نویسی با وردپرس لذت می برم و برای گسترشش تلاش میکنم.

آدرس سایتپروفایل فیس بوکصفحه شخصی در تویترپروفایل گوگل پلاسمقالات منتشر شده در سایت